“Як впізнати звуки зламування дверей?”- чесно кажучи, нам такого запитання ще ніколи не задавали. Однак, допускаємо, що ця тема може бути ще комусь цікава. Тому і вирішили, що має сенс дати не коротку відповідь, а розглянути зазначене питання більш докладно.
Увага! Вас грабують!
Не будемо надмірно відтягувати з відповіддю на початкове питання. Отже, з огляду на те, що замкнені двері видають не особливо багато звуків (в ідеалі, взагалі жодних), то звук, що супроводжує підбір відмички і, власне, маніпуляції грабіжника зі замковою щілиною, є аналогічним тому, який ви могли чути вставивши помилково не той ключ. Тобто характерний звук введення металевого предмета в замок, і спроба його прокрутити. В цілому, нічого екзотичного.
Важливо зауважити, що якщо ви в момент злому не будете розташовані в парі метрів від вхідних дверей, то нічого і не почуєте. Тому, акцентувати на цьому увагу і прислухатися до кожного шереху, сенсу немає. Замість цього ми розглянемо куди більш ефективні способи розпізнання спроби злому вхідних дверей.
Встановлення ланцюжка на двері
Простий, але водночас ефективний засіб для оповіщення про візит грабіжників. Дана міра не тільки ускладнить незаконне проникнення, але в разі якщо злодій його не помітить, видасть характерний металевий дзвін. Для посилення ефекту можете прикріпити до нього ще й дзвіночок.
Ключ в замку
Залишайте ключ у замковій щілині. Ця проста міра не дасть нормально вставити й провернути відмичку в замку. Для розв’язання цієї проблеми злодієві доведеться виштовхнути ключ з серцевини замку, що створить зайвий шум і попередить вас про пограбування.
Можливо, вам також буде корисно подивитися наш ролик про процес підготовки злочинців до пограбування. Там також згадано ряд простих порад, здатних уберегти вас від візиту злодіїв:
Сигналізація на “вхідну зону”
Далеко не на всіх об’єктах є сенс кожне вікно обладнувати датчиком на відкриття, а в кімнатах розставляти датчики руху. У більшості випадків буде достатньо обладнати засобами охоронно-тривожної сигналізації лише вхідні двері. Скажімо, якщо ваша квартира не на першому або останньому поверсі будівлі, поруч немає пожежної драбини або інших архітектурних особливостей, здатних допомогти грабіжникам потрапити до вас на об’єкт, то можна обмежитися лише вхідними дверима.
Після подібного монтажу у вас з’явиться дуже корисна опція, яку найчастіше називають «нічним режимом охорони». Говорячи простими словами, лягаючи спати або просто повернувшись додому, ви зможете включити систему безпеки, яка буде відстежувати будь-які маніпуляції з дверима і в той самий час, жодним чином не буде обмежувати ваших переміщень.

Датчик присутності відмички
Дуже ефективний засіб, що сигналізує про потрапляння стороннього предмета в зону дії датчика, встановленого в замкову щілину. Особливо ефективно працює в складі охоронної сигналізації. При такому тандемі можна налаштувати включення сирени та передачу інформації про спробу проникнення на пульт цілодобової охорони.

Головна перевага підключення на пульт охорони полягає в тому, що вони в цілодобовому режимі будуть спостерігати за об'єктом і в разі спрацювання системи відправлять до вас групу швидкого реагування для затримання зловмисника.
Принцип роботи у датчика замкової щілини схожий з описаним вище принципом охорони «по вхідній зоні». Однак, є в цих підходах одна невелика, але дуже істотна відмінність:
- Датчик на розмикання (геркон) буде встановлений на / в самі двері й при відкритті він розімкнеться і відправить сигнал «тривога»;
- Датчик присутності відмички сповістить про спробу не по факту злому (відкриття) двері, а в процесі.
Детально про цей технічний засіб ми розповідали у відео:
Ось такі ми маємо засоби для виявлення спроби злому вхідних дверей. Щиро сподіваємося, що вам не доведеться зіткнутися з такою неприємною подією як пограбування. Але в будь-якому випадку набагато розумніше буде перестрахуватися.

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊