Пограбування квартири на першому поверсі

Пограбування квартири на першому поверсі

Людська природа така, що ми часто зволікаємо, чекаємо зручного випадку, якогось особливого знаку або, якщо хочете, послання згори. На жаль, не у всіх ситуаціях є можливість зволікати з прийняттям рішення. Обладнання свого майна охоронною сигналізацією – це саме той випадок. У даній заявці хотілося б розповісти про пограбування квартири на першому поверсі. Якоюсь мірою, це класична історія, коли людина чомусь відкладала рішення про монтаж і зважилася на нього лише після відвідування квартири грабіжниками.

  • Заявка: #29821.
  • Дата: 20/04/2020.
  • Об’єкт: трикімнатна квартира.
  • Адреса: м. Київ, Подільський район.

Певною мірою можна зрозуміти деяку повільність клієнта в плані замовлення послуг охорони. Все-таки сім’я замовника левову частину доби проводить вдома, вікна відмінно освітлені, місце досить прохідне і більшу частину доби там вельми багатолюдно. Крім цього вхідним дверям передує тамбур з броньованими дверима і пильною бабусею-сусідкою. І ще один важливий момент – наявність сталевої 10 мм решітки на всіх вікнах.

Ну хто сюди зможе пробратися?

На жаль, але у злочинців це вийшло, причому без особливих зусиль. Судячи з усього, деякий час за квартирою велося спостереження, вивчався уклад життя мешканців і, дочекавшись зручного моменту, коли нікого не було, здійснили проникнення на об’єкт через загратовані вікна.

Решітка, для охочого потрапити на вашу власність, - більше не перешкода
Решітка, для охочого потрапити на вашу власність, – більше не перешкода

Злодії (мінімум 2 людини) з легкістю це зробили за допомогою спеціального пристрою – пневматичних ножиць. Можливо, що решітки було зламано завдяки болторізу або арматурорізу, але це малоймовірно, зважаючи на рівень шуму, видаваного зазначеними інструментами. У будь-якому випадку, це не настільки важливо. Важливо те, що злочинці «відкусили» в трьох місцях грати, а далі, за допомогою грубої сили, зігнули конструкцію, встановлену на вікнах кухні, до такої міри, що можна було спокійно туди проникнути.

Найімовірніше, пограбування було здійснено 18/04, тому що саме в цей день господарі квартири були відсутні, а по поверненню на наступний день додому, і застали моторошну картину розорення: перевернута догори дриґом квартира, вивернуті ящики, побита в пошуках схованок плитка, порізані матраци та скинутий на підлогу зливний бачок. Забрали все цінне за винятком великої побутової техніки та шуб. Напевно, злодії порахували, що з подібним майном можуть привернути до себе надмірну увагу.

Схема розміщення засобів охоронно-тривожної сигналізації
Схема розміщення засобів охоронно-тривожної сигналізації

Рішення

Надії на те, що вкрадене майно вдасться повернути, практично немає. Але щоб уникнути подібного нещастя в майбутньому, було вирішено замовити домашню охоронну систему. Саме з таким завданням і звернулися до нас постраждалі від грабіжників громадяни, попросивши якомога швидше обладнати їх квартиру надійною захисною системою. З огляду на те, що у квартирі не так давно було зроблено ремонт, а новий не планується (окрім заміни зіпсованої грабіжниками плитки), нами було запропоновано на вибір два рішення на базі бездротової охоронної сигналізації Ajax і Satel Perfecta. Після невеликого обговорення клієнт зупинив свій вибір на Аяксі. Тепер квартира під цілодобовим наглядом на пульті охорони Альянс-безпека.

НайменуванняКількістьВартість, грн.
Ajax, датчик руху MotionProtect EU white3791,00
Ajax, клавіатура Keypad white EU11218,00
Ajax, Комплект StarterKit white EU14582,00
Ajax, датчик відкриття DoorProtect white4580,00
Ajax, Home Siren white внутрішня сирена1870,00
Світлодіод116,00
Інсталяція системи безпеки, підключення та налаштування11400,00
Всього12799 *

* клієнт скористався 3-х місячною безвідсотковою розстрочкою.

На завершення хотілося б сказати, що використовувані злодіями технічні засоби не є занадто дорогою технікою і найпростіші моделі можна легко придбати менш ніж за 2000 гривень. І водночас, матеріальна шкода, яку понесуть власники через те що обмежилися лише встановленням захисної решітки, може обчислюватися сотнями тисяч гривень. Та й який сенс чекати біду, якщо абонентська плата за послуги охорони квартири обійдеться вам дешевше філіжанки кави?

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Замовити послугу

Хочете замовити монтаж систем безпеки або охоронні послуги? Для того, щоб зробити замовлення послуг у Києві або у будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар