Стаціонарна тривожна кнопка – найкращий технічний засіб для захисту від небажаних відвідувачів: агресивно налаштованих сусідів по сходовій клітці, неадекватних відвідувачів офісу / магазину або справжніх грабіжників. Після натискання на таку кнопку, розташовану найчастіше в такому місці, яке дозволить непомітно нею скористатися, скажімо, під столом, сигнал направляється на пульт цілодобового спостереження, і оператор висилає на об’єкт озброєну групу охоронців. Весь процес від натискання і до приїзду бійців в середньому займає 4-7 хвилин.
Найважливішою перевагою такого пристрою є його ціна: середня вартість подібної кнопки рідко перевищує кілька $. Але є у нього і певний недолік. Про усунення якого ми поговоримо далі.
- Заявка: #35177
- Дата: 14/01/2022
- Об’єкт: офісне приміщення
- Адреса: м. Буча
З одного з охоронюваних об’єктів надійшла інформація:
Ми давно не перевіряли працездатність кнопки тривожної сигналізації. Вирішили перевірити, але не змогли знайти від неї ключ. Що робити?
В одному з попередніх матеріалів ми вже розповідали про особливості роботи стаціонарної КТС: після натискання її слід відновити за допомогою спеціального ключа. Без ключа, силами співробітників офісу, швидше за все, цього зробити не вийде, і кнопка просто прийде в непридатність.
Варіантів виходу з ситуації декілька:
- Викликати техніка з обслуговування сигналізації;
- Подібні ключі є при бійцях групи затримання;
- Можна спробувати купити ключ окремо;
- Можна придбати новий комплект обладнання.
З першим пунктом, я думаю, все зрозуміло. Залишається заявка і співробітник компанії, що вас охороняє, разово допомагає впоратися з ситуацією. Компетентний інженер часто при собі має подібний ключ або ж зможе її розібрати, натиснути де треба, і правильно зібрати назад. Мінус – “прибирає симптоми, але не лікує хворобу”. Тобто при повторному використанні вам знову доведеться викликати фахівця, що незручно.
У випадку з групою реагування, то ви викликаєте допомогу, приїжджають охоронці, фіксують інформацію про помилкове спрацьовування сигналізації, відновлюють кнопку і їдуть. Проблема така ж, як і в попередньому пункті. Простими словами – складність в експлуатації залишається, але до того ж можна тримати штрафні санкції за неправильну експлуатацію обладнання, що викликало помилкове спрацьовування.
Купити ключ – здається найправильнішим рішенням. І в правду, адже коштує він сущі копійки й дозволяє ні від кого не залежати. На жаль, але не все так просто. Адже ці ключі – справжній дефіцит, особливо якщо модель у вас не нова.
Раніше найчастіше подібні ключі вироблялися з металу і підходили для моделей різних виробників. Зараз же число виробників кратно збільшилося, форми й матеріал (більшість перейшла на пластмасовий варіант) у всіх відрізняються. Продукт специфічний, дешевий і його досить рідко купують, що теж не мотивує продавців ним торгувати.

До речі, в конкретно цій заявці нам вдалося піти саме цим шляхом. На складі ми знайшли відповідний ключ і завезли його до клієнта в офіс. Отже, впоралися без витрат з його боку.
Останній варіант – покупка нового комплекту. На жаль, але найчастіше, подібні історії закінчуються саме так. І клієнту більше нічого не залишається як оплачувати нове обладнання і повторний монтаж.
Приблизно така ж ситуація і з радіо кнопками. За тим лише винятком, що губляться самі брелоки. Добре, що в комплекті їх йде два. Головне – не втратити обидва, адже хоч і монтаж з налаштуванням на відміну від «стаціонарки» тут дешевше, але ось вартість самого комплекту (приймач і два брелока) обійдеться в десятки разів дорожче.

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊