Відновлення натиснутої кнопки тривожної сигналізації

Відновлення натиснутої кнопки тривожної сигналізації

Особливість стаціонарної кнопки полягає в тому, що після натискання її необхідно відновити. За настільки серйозним терміном ховається цілком пересічна процедура: вставити спеціальний ключик, що йде в наборі з КТС, у замкову щілину. Найчастіше, потрібно провернути його за годинниковою стрілкою, але якщо “не йде”, то докладати силу ні в якому разі не можна! Особливо, якщо вказаний ключ не металевий, а пластмасовий. Можливо, ваша модель вимагає повороту проти годинникової стрілки.

  • Заявка: #34891
  • Дата: 30/11/2021
  • Об’єкт: Магазин одягу
  • Адреса: м. Київ, Дніпровська набережна, 12 ТРЦ “River Mall”

О 14:27 на наш пульт цілодобової охорони надійшов сигнал “Тривога”:

Натискання стаціонарної кнопки на касі магазину.

Оператор опрацювала тривогу і передала інформацію про спрацювання до групи швидкого реагування, що розташована найближче до об’єкта. Тільки інформацію передали, тут же надійшов дзвінок з самого магазину:

Дівчатка, випадково натиснули кнопку. Скасуйте, будь ласка, виїзд охорони.

На що чергова пульта повідомила що, на жаль, скасувати виїзд після натискання кнопки вона не може — заборонено внутрішньою інструкцією.

Від себе доповню, що оператор дійсно сказала правду і по КТС виїзди ми не скасовуємо. Хто може знати, цілком можливо, її змусив це сказати грабіжник. Це ж не умовна ситуація, де клієнт прийшов додому і не зняв з охорони, а після, через хвилину, схаменувся і ввів свій пароль. Тут так ризикувати не можна.

Через 6 хвилин на об’єкт прибули бійці групи затримання, перевірили чи все в порядку і незабаром пішли опрацьовувати наступне спрацювання. На жаль, але в поспіху бійці не перепитали у продавчині, чи віджала та тривожну кнопку (подібний ключ завжди є при бійцях ГШР). Чесно кажучи, вона і сама через переживання про неї забула.

Один з найбільш оптимальних варіантів зберігання - повісити його на брелок. В цьому випадку на радіо-кнопку
Один з найбільш оптимальних варіантів зберігання – повісити його на брелок. В цьому випадку на радіо-кнопку

О 14:43 оператор моніторингової станції помітила, що біля кнопки на касовій зоні досі фіксується стан «не відновлена», тому вона передзвонила на об’єкт. В ході телефонної розмови з’ясувалося:

  1. Ключ від КТС загублено;
  2. Бійці ГР вже поїхали.

Секундна справа, але довелося викликати техніка для обслуговування сигналізації, бо якщо її не відновити, то повторне натискання неможливе: після натискання кнопку міцно втиснуто в корпус пристрою.

Проблему вирішили кардинально і, за погодженням з клієнтом, замінили цю тривожну кнопку. Річ у тім, що на неї давно скаржилися і раніше з нею вже були проблеми, що викликали хибні спрацювання. Встановлена модель неймовірно чутлива і спрацьовувала навіть від легкого торкання. До того ж купити окремо ключ — те ще завдання. Приблизно, як придбати окремо брелок потрібної моделі радіо-кнопки.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар