З 24 лютого по 31 грудня та підсумки 2022 року

Почати хотілося б з того, що ми продовжуємо працювати. Загалом, з 24 лютого, наш пульт цілодобової охорони, переривав свою роботу всього на півдня. Але про це трохи пізніше.

Публікацію нових статей на сайті та випуск нових відео, як ви могли помітити, призупинено. Але ми цю справу, після перемоги, обов’язково постараємося наздогнати. Головне, що основна наша діяльність не стоїть на місці. Таким чином, за період з 24.02.2022 по 31.12.2022:

  • 710 технічних заявок виконано інженерами компанії (відновлення системи охоронної сигналізації, дообладнання, заміна акумуляторної батареї тощо);
  • 807 разів було відправлено групу швидкого реагування на сигнал “тривога”, що надійшов з об’єктів наших клієнтів (натискання тривожної кнопки, відчинення вхідних дверей тощо). Хибні виїзди до цієї вибірки не ввійшли. Їх, на жаль, дуже багато. Основні їхні причини – шум і проблеми з електропостачанням.

Вищевказана проблема з подачею 220V (його наявністю в принципі або подачею понад “норму”) – той ще головний біль. Людям від такого незручно, а ось техніка просто виходить з ладу. Якщо говорити конкретно про нас, то через стрибки напруги горіли комп’ютери та монітори, а безперервна робота доконала вже другий генератор.

Рівень покриття у стільникових операторів – тема для окремої розмови. Тож окрім встановлення стабілізаторів напруги та потужних джерел безперебійного живлення ми були змушені підключати також і антени посилення сигналу стільникового зв’язку.

Зможете знайти три антени?
Зможете знайти три антени?

Ми почали цю замітку з того, що пульт не працював половину дня. На жаль, саме так і було на початку березня, коли в сусідню будівлю був “приліт”. За офіційними даними, це був “Калібр”. Ну, а далі ви знаєте: осколки, звукова хвиля і всі інші “радощі” ракетної атаки. Наша будівля теж сильно постраждала, тож були змушені переїжджати на нове місце.

Вдруге від дій “варварів” постраждав наш дата-центр, куди влучив ворожий безпілотник. Масштаб пошкоджень незрівнянно менший, ніж у випадку з ракетою, але проблем все одно додало.

Але, повторимося, незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати і спостерігати в цілодобовому режимі за майном наших клієнтів.

Бажаємо всім нам мирного неба над головою. Бережіть себе!

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар