Яка причина спрацювання сигналізації?

Чому спрацювала сигналізація?

«Чому спрацювала сигналізація?”- одне з найпоширеніших запитань, що надходять від наших клієнтів. Про основні причини спрацьовування сигналізації та про нюанси, що звідси випливають, поговоримо далі.

Посадова інструкція операторів охоронної компанії Альянс-безпека вимагає від чергового пульту спостереження, щоб у разі спрацювання сигналізації (отримання сигналу «Тривога») і відправлення на об’єкт групи затримання, здійснювалося також оповіщенння про цю подію і відповідальної особи (власника квартири, директора компанії тощо). Найчастіше інформування відбувається вже за фактом приїзду наряду та обстеження об’єкта. Але буває таке, що деякі клієнти також просять повідомляти до відправлення ГР, тобто відразу після отримання інформації про спрацювання охоронної системи.

Чому?

Клієнт просто сам хоче вирішувати, відправляти групу чи ні, не бажаючи потім сплачувати помилкове спрацьовування сигналізації (наприклад, при ситуаціях, коли завели кота, а на об’єкті все ще встановлені датчики без імунітету до тварин). Безумовний мінус такого підходу в тому, що на узгодження питання виїзду групи втрачається дорогоцінний час, яким з радістю скористаються грабіжники.

Яка причина спрацювання?

Найчастіше, після з’ясування причин, включення сигналу “Тривога” у охоронної системи відносять до розряду помилкових. Як ми розповідали у статті про помилкові спрацьовування, причин для цього може бути безліч: горезвісний людський фактор та технічні неполадки . Проте, не можна виключати й реальне проникнення зловмисників!

Ось чому спрацювала сигналізація!
Ось чому спрацювала сигналізація!

У ситуаціях, коли було отриманий лише один сигнал, наприклад, про спрацьовуванні внутрішнього датчика руху, можна з 99 % вірогідністю стверджувати, що це не «бойова тривога». Справа в тому, що злочинці переміщуватися відразу всередину приміщення поки що не навчилися, тож вони були повинні потрапити в поле зору датчика сигналізації на дверях, руху коридору або відкриття вікна. Якщо ж по черзі спрацьовують датчики від входу/вікна до внутрішніх приміщень, то найімовірніше, що туди дійсно хтось проникнув. Якщо ж здогадки виявилися вірними, то група реагування по прибуттю перекриває всі шляхи відходу злодія або ж здійснює пошук грабіжника по гарячих слідах. Більш детально про ГШР ми розповідали в одній з наших статей.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар