Пультова охорона при незакритих на ключ вхідних дверях

Пультова охорона при незакритих на ключ вхідних дверях

“Забув закрити ключем замок вхідних дверей. Що буде з сигналізацією? Чи підключиться під охорону?”- питання зрозуміле. Давайте розбиратися в деталях.

Об’єкт під охороною?

Якщо людина тільки через деякий час усвідомила, що не закрила на замок двері, при цьому процес постановки під охорону у неї пройшов без проблем то, найімовірніше, об’єкт коректно здався під охорону. Нагадаю про те, що об’єкт перейшов в режим спостереження ми можемо дізнатися завдяки одному (або декільком) способам:

  • Безперервно горить світлодіод;
  • Надійшло СМС з інформацією про те, що об’єкт узятий під охорону;
  • Статус в мобільному додатку “під охороною”;
  • Оператор цілодобового пункту спостереження озвучила поточний статус об’єкта.

Останній пункт для перевірки, мабуть, найпростіший. Особливо, якщо ви на 100% не впевнені в тому, що у вас все пройшло гладко. Головне – назвіть свій пультовий номер об’єкта. Без нього, найімовірніше, вам подібну інформацію не нададуть.

Квартира підключена під спостереження охоронною компанією
Квартира підключена під спостереження охоронною компанією

Які можуть бути наслідки через незакритих дверей?

Варіантів тут багато. В першу чергу багато вирішує те, що саме у вас встановлено. Скажімо, бувають ситуації, коли замість «класичного» встановлення за форматом «вхідної зони», що передбачає монтаж датчика відкриття вхідних дверей, просто встановлюють в коридорі датчик руху. В такому випадку сигналізація, найімовірніше, спрацює лише якщо навстіж відкриють двері.

Якщо ж на дверях стоїть датчик відкриття, то звичайний протяг з парадного може викликати спрацювання системи безпеки. Річ у тім, що хоча протяг і не відкриє двері, але трохи її «поштовхає». Від подібного впливу контакти на детекторі можуть розімкнутися і на цілодобовий пункт спостереження надійде сигнал «Тривога». Для з’ясування обставин спрацювання на об’єкт буде направлений наряд групи швидкого реагування і надалі дану подію буде відзначено як помилкове спрацьовування сигналізації з вини замовника.

Що робити, якщо забув закрити вхідні двері?

Найочевидніше, якщо у вас є така можливість, то поверніться і закрийте двері. Якщо такої можливості немає, то попередьте вашу охоронну компанію про подібний нюанс. Плюс, якщо у вас є контакти з кимось із сусідів, можете попросити приглянути за своєю квартирою (не відкриваючи вхідні двері). В іншому випадку нічого не завадить злодієві здійснити ривкову крадіжку. Двері то не зачинені.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар