Зняття та постановка на охорону

Зняття та постановка на охорону

У цій темі ми розповімо про те, як поставити або зняти з охорони об’єкт (квартиру, будинок, склад, тощо).

Як поставити на сигналізацію?

Для того, щоб активувати охоронно-тривожну сигналізацію на об’єкті, вам слід:

  1. Переконатися, що всі вікна і двері щільно закриті. Не до кінця зачинені двері не дадуть зімкнутися магнітам датчика відкриття, а легкий протяг від незакритого вікна викличе помилкове спрацьовування, і ви будете змушені повертатися і здійснювати пере закриття об’єкта;
  2. Введіть ваш персональний пароль і підтвердіть дію. У переважній більшості обладнання персональний код доступу – чотиризначна числова комбінація, введення якої підтверджується натисканням на символ «#», «Ввести», «ОК» або «Enter».

Як зняти з охорони?

Це залежить від того, яка система у вас встановлена. Але найчастіше ви просто відкриваєте вхідні двері та вводите на клавіатурі свій пароль. Якщо у вас встановлено додаток або є брелоки управління, то слід відключити систему безпеки до моменту відкриття дверей.

Де вводити пароль?

Варіантів управління системою безпеки багато, тому ми озвучимо найпоширеніші з них:

  • Управління за допомогою клавіатури (як правило, її встановлюють при вході в приміщення, відразу за вхідними дверима). Зверніть увагу, що після введення пароля клавіатура і прилад почнуть пікати, сигналізуючи про початок відліку і процесі постановки під спостереження. В цей час вам слід оперативно покинути приміщення, де встановлено охоронне обладнання. У випадку з відкриттям дверей після активації режиму охорони у вас буде від 10 до 60 секунд (в залежності від налаштувань) для того, щоб зняти об’єкт з охорони або на пульт спостереження надійде сигнал «Тривога» і до вас буде спрямовано група швидкого затримання, що призведе до штрафних санкцій за неправильну експлуатацію засобів ОС.
  • Управління через спеціальний додаток на мобільному телефоні. Найчастіше тут від вас не буде потребуватися жодного введення числових команд, а лише натискання на кнопку «поставити під охорону» (в т.ч. з частковою постановкою, скажімо, на вхідну зону) / «зняти з охорони».
  • Включення і відключення бездротової або дротової сигнальної системи за допомогою дзвінка з мобільного на номер sim-карти, встановленої у вашому GSM ППК.
Дзвінок на сім-карту, встановлену в приладі
Дзвінок на сім-карту, встановлену в приладі
  • Взаємодія через touch memory. Якщо у вас система управління сигналізацією побудована через подібну технологію, то прямо за вхідними дверима у вас буде встановлено спеціальний зчитувати (в окремих випадках його вбудовано у сам корпус охоронного приладу) до якого ви будете прикладати запрограмований ключ (щось на зразок «таблетки» домофона для входу в під’їзд багатоквартирного будинку).
  • Застосувати тривожну кнопку. Радіо-брелок налаштовується певним чином і тепер замість передачі сигналу на пульт про необхідність термінового виїзду наряду групи затримання ви, натисканням кнопки на пристрої, зможете відключати або включати захист. Деякі моделі КТС дозволяють як управляти станом сигналізації, так і направляти на цілодобову моніторингову станцію сигнал «Тривога», тобто у приладу залишиться його базова функція.

Хочете знати більше? Тоді ознайомтеся зі типовою інструкцією з управління охоронно-тривожної сигналізації.

Приклади використання

Для включення або відключення режиму спостереження застосуйте описаний нижче алгоритм (оберіть найзручніший для вас спосіб). Вам слід буде здійснити наступне:

АЯКС (AJAX)

  • У додатку Ajax security system натиснути відповідну кнопку на віртуальному брелоку (ліва верхня кнопка відповідає за постановку, а права за зняття).
  • Зробити необхідну дію завдяки брелоку управління (функціонал кнопок справжнього брелока повністю відповідають віртуальному, що ми описували вище).
  • Введіть на клавіатурі пароль (від 4 до 6 цифр) і підтвердіть дію натисканням лівої нижньої кнопки. Все, об’єкт під охороною. У випадку з включенням режиму охорони слід ввести свій пароль і натиснути на середню нижню кнопку.

Лунь (LUN)

  • Введіть чотиризначний пароль. Якщо ви все зробили правильно, то почується повторюваний писк від клавіатури – сигнал про те, що вам слід покинути приміщення для здачі його під охорону.

МАКС (MAKS)

  • У додатку ITV MAKS Mobile потягніть повзунок вліво (часткова охорона / захист периметра) або вправо – включити всі датчики.
  • При постановці активуйте клавіатуру (найчастіше потрібно натиснути на *) і введіть шість символів, запрограмованих як ваш пароль. Для відключення режиму охорони відкрийте вхідні двері та введіть ваш пароль.
Інтерфейс мобільного додатка
Інтерфейс мобільного додатка

Оріон Нова (Orion Nova)

  • У додатку Control NOVA виберіть необхідний режим охорони або вимкніть його.
  • Введіть на клавіатурі 4 символи свого пароля і підтвердіть дію натисканням на символ #.

Дунай (Dunay)

  • У додатку Dunay control натисніть на значок зі закритим замком в лівому нижньому кутку і об’єкт буде поставлено під охорону, а для зняття натисніть на розімкнутий замок в правому нижньому кутку.
  • За допомогою клавіатури послідовно введіть свій пароль доступу і підтвердіть його натисканням на #.
  • За допомогою брелока: ліва верхня кнопка – зняття, а права – постановка.
Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар