Який час дається на зняття з сигналізації

Який час дається на зняття з сигналізації

«Зняв з охорони об’єкт, але все одно приїхала охорона», «за відчуттями, у мене є не більше п’яти секунд для того, щоб відключити сигналізацію на об’єкті» – дуже часті запитання останнім часом. Саме тому ми вирішили написати статтю про те, який час дається на зняття з сигналізації та що слід зробити, якщо ви в нього не вкладаєтеся.

Скільки є часу?

Час на постановку і на зняття – це регульований параметр. За стандартом він становить 30 секунд. Як правило, менш як 20 затримку не ставлять, так само і понад 40 не заведено програмувати – адже грабіжник по суті так само отримує цю фору в часі.

Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

У нашій практиці є негативний досвід, коли всього за 20 секунд перебування в магазині злодіями було вкрадено товару на суму понад 5000 $.

Як ви розумієте, в цій справі кожна секунда – на вагу золота, тож по можливості не треба допомагати злочинцям.

Рекомендуємо ще на етапі встановлення охоронної сигналізації обговорити це питання з експертом. Тоді ви будете мати можливість здійснити виміри швидкості відключення системи безпеки об’єкта і, якщо ви оперативно справляєтеся, зменшити затримку на вхід… або збільшити її.

Не встигаю, що робити?

Перш за все вам необхідно оптимізувати ваші дії. Проаналізуйте, що і як ви робите, чи не здійснюєте зайвих дій, які забирають час, відведений на відключення сигналізації? Можливо, щось ви можете зробити вже після введення свого пароля?

Якщо ви проаналізували кожен свій крок і нічого поліпшити не в змозі, то можете провести тест. Для цього:

  • Відкрийте замок вхідних дверей (не відкриваючи вхідні двері);
  • Увімкніть секундомір і здійсніть вхід.

Таке нехитра дію допоможе зафіксувати час і зрозуміти в чому справа. Після відключення сигналізації передзвоніть на пульт охорони та уточніть, чи не надходив з вашого об’єкта сигнал «тривога». Якщо надходив, то уточніть точний час надходження тривоги (аж до секунд) і звірте з годинником на мобільному. Врахуйте, що час на пульті та на вашому годиннику може відрізнятися – вирахуйте точне.

Технік підключився до охоронного приладу для перепрограмування
Технік підключився до охоронного приладу для перепрограмування

Правильне розв’язання проблеми

Описаний вище спосіб самоперевірки – метод, якщо ви хочете спробувати у всьому розібратися самостійно. Але, як на мене, то набагато ефективніше, швидше і точніше – підключити компанію, яка вас охороняє. За договором вони не тільки зобов’язані стежити за  сигналами, що надходять від встановленого у вас обладнання, а й мають здійснювати технічне обслуговування засобів охоронно-тривожної GSM сигналізації. Виходячи з цього правильний алгоритм дій при проблемі з нестачею часу на зняття з сигналізації буде таким:

  1. Дізнайтеся, хто вас охороняє (в договорі або на наклейці «Об’єкт під охороною»);
  2. Зателефонуйте на пульт і уточніть те, яка затримка на вхід у вас встановлена. Якщо на пульті не можуть відповісти, то залишайте заявку на виїзд інженера.

В ідеалі, коли поруч з вами буде стояти технічний фахівець, провести тестову постановку і зняття. Тоді ви точно зможете зрозуміти в чому проблема: ви не встигаєте або стався збій апаратури.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар