Перенесення охоронної системи на нове місце

Перенесення охоронної системи на нове місце

Переїзд – маленьке стихійне лихо. Все треба встигнути, все врахувати й, найчастіше, часу на розгойдування немає і, до умовного першого числа місяця, необхідно покласти ключі на стіл орендодавця. Дуже часта ситуація, коли про встановлену своїм коштом систему безпеки, клієнт згадує вже переїхавши на нове місце. Тут вже можуть бути нюанси і свою систему можна і не отримати. Особливо, якщо була встановлена дротова охоронна сигналізація і демонтувавши датчики, клавіатуру, і охоронний прилад ви залишаєте по собі обірвані дроти й сліди на шпалерах від колишнього перебування обладнання. Зовсім інша справа – бездротова охоронна сигналізація. Про заявку по демонтажу подібної системи та розгортання її на новому місці розповімо в цій публікації.

  • Заявка: #33372
  • Дата: 29/07/2021
  • Об’єкт: офісні приміщення.
  • Адреса: м.Київ, Оболонський, Печерський райони.

Як це часто буває про майбутній переїзд нам повідомили день в день.

Через чотири години ми повинні звільнити офіс. Перевезення меблів, документів і речей сьогодні. Увечері потрібно вже охороняти.

Поспіх в будь-якій справі, особливо такій серйозній може зіграти злий жарт. Добре, що в цьому випадку обладнання виявилося більш ніж зручне для проведення робіт в досить стислі терміни.

Охоронне обладнання готове до повторного використання
Охоронне обладнання готове до повторного використання

Виконання заявки

Через годину після отримання заявки від клієнта на об’єкт прибув інженер з систем безпеки. Приміщення на пульті було переведено в режим спостереження, що дозволяє розкручувати та демонтувати пристрої. В іншому випадку кожне втручання в обладнання неминуче відправляло б на станцію моніторингу сигнал “тривога”:

Увага! Розкрито тампер приладу!

Демонтоване обладнання зібрали й перевезли на нове місце. Вже бувши там фахівець вивчив особливості приміщень і визначив можливі місця проникнення грабіжників. Згідно з новим планом схеми було по-новому розставлено раніше демонтоване обладнання. Конкретно в цьому випадку клієнтом використовувалася система Ajax, тож настройка на новому місці й коригування деяких шлейфів зайняло досить небагато часу. До вечора новий об’єкт з б/у системою безпеки було підключено під охорону.

Хочемо відзначити, що якщо ви живете в орендованому житлі або приміщення вашого офісу жодним чином не обладнано системою безпеки, то рекомендуємо подібне технічне рішення. Завдяки цьому ви жодним чином не завдасте шкоди ремонту та естетиці чужої нерухомості та, в разі необхідності, без будь-яких складнощів зможете його зняти і організувати установку на новому місці. В іншому випадку велика ймовірність того, що при переїзді ви будете змушені знову повністю оплачувати закупівлю обладнання, встановлення та пусконалагоджувальні роботи.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар