Демонтаж охоронної сигналізації

Демонтаж охоронної сигналізації

Наше життя – вельми мінлива річ. Тому, зовсім не рідкісні випадки, коли виникає необхідність провести демонтаж охоронної сигналізації. У цій заявці ми хотіли б розповісти про нещодавно виконану заявку, де було необхідно демонтувати засоби системи оповіщення. Крім цього, нам хотілося б розповісти про причини, чому подібний захід – зовсім не дивина.

  • Заявка: #30502.
  • Дата: 10/08/2020-13/08/2020.
  • Об’єкт: торговий павільйон.
  • Адреса: м.Київ, Деснянський район.

Хід виконання заявки

Наш клієнт повідомив щодо наміру відкрити свій магазин “ближче до центру”. Договір оренди закінчується 15/08, і він не має наміру його продовжувати, тому що вже уклав договір в іншому місці. Його ОПС (охоронно-пожежна сигналізація) знаходиться в хорошому стані, тому було вирішено зняти обладнання тут і встановити його вже в новому приміщенні.

У зазначений час прибули наші технічні фахівці та провели всі необхідні процедури. Таким чином, було демонтовано: охоронний прилад, 4 датчики руху, 2 комбінованих детектора (розбиття скла + рух), 2 датчики диму, стаціонарну тривожну кнопку і сирену. З того, що ми залишили там – датчики відкриття вхідних дверей і вікон, кабель і короб. Пов’язано це з недоцільністю подібного перенесення.

Річ у тому, найімовірніше, вони при навіть самому акуратному знятті, були б пошкоджені. До того ж, вони є найдоступнішими елементами системи безпеки, тож дешевше купити нове, аніж переплачувати за перенесення того, що вже було у вжитку.

НайменуванняЦіна, грн.
Роботи
Демонтажні роботи980,00
Установка засобів системи оповіщення1075,00
Пусконалагоджувальні роботи380,00
Обладнання та матеріали
Комплект радіоканальний (приймач + 2 брелоки)890,00
Датчик відкриття дверей67,50
Кабель, короб 20х15, монтажний комплект602,17
ВСЬОГО3994,67

Всі пристрої зі старого приміщення ми відвезли для тимчасового зберігання на наш склад. Попутно докупили для нового приміщення відсутні елементи: датчик відкриття вхідних дверей і, на замовлення клієнта, комплект радіо-кнопок. У новому магазині вікна розташовані так, що фізично в них проникнути злочинець не може, а, враховуючи велику площу торгових приміщень, однієї кнопки на касі буде вже не достатньо. Так що додаткові КТС – те, що дійсно подарує необхідну мобільність всім співробітникам. Найголовніше, вони тепер матимуть можливість викликати допомогу з будь-якого куточка магазину.

13/08/2020 інженери прибули для проведення встановлення засобів ОС. Монтаж пройшов успішно, а ближче до вечора було завезено матеріальні цінності (каса / торгове обладнання та частина товару).

Процес відключення системи безпеки
Процес відключення системи безпеки

Чому демонтують ОС?

Причин для цього може бути багато, ми перерахуємо лише самі основні:

  1. Переїзд на нове місце. Скажімо, підприємство в силу якихось своїх причин, змінює місце своєї дислокації. Ну, або сім’я просто переїжджає в іншу квартиру і не хоче “дарувати” свою GSM систему безпеки новим мешканцям;
  2. Ремонт на об’єкті. Пилові роботи, робітники з драбинами – значно скорочує термін життя сигналізації. Тож має сенс тимчасово її зняти й встановити назад по завершенню робіт. Якщо ремонт роблять не у всіх приміщеннях, то можна провести часткове відключення обладнання і здійснювати технічну охорону там, куди “будівництво” поки ще не дійшло;
  3. Модернізація. Також не можна виключати варіант, коли подібні роботи здійснюються через бажання оновити вже технічно застарілі пристрої або поставити більш досконалі моделі. Скажімо, замовник захотів поміняти свої датчики руху Ajax MotionProtect на сповіщувачі з фотофіксацією MotionCam. Тобто датчик не просто буде вловлювати рух ймовірного злодія, але і зробить фото всього «побаченого».
Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Замовити послугу

Хочете дізнатися розцінку на перенесення вашої систем безпеки? Для того, щоб зробити замовлення послуг у Києві або у будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар