Проектування охоронної сигналізації

Проектування охоронної сигналізації

У цій статті ми хотіли б на реальному прикладі показати те, як відбувається проектування охоронної сигналізації та інших систем безпеки. Простими словами, як ми визначаємо ідеальне місце розташування для обладнання та вартість монтажу охоронно-тривожної сигналізації, системи пожежного спостереження, відеоспостереження та СКУД. А потім, після узгодження з замовником, впроваджуємо цей проект у життя.

  • Заявка: #31372.
  • Дата: 31/10/2020.
  • Об’єкт: Багатоквартирний будинок.
  • Адреса: Київська область.

Розрахунок ціни

Отримали запит на виїзд майстра для виставлення кошторису і подальшого встановлення систем безпеки. Замовниками виступила група власників квартир у багатоповерховому будинку. Мешканці попросили прорахувати вартість установки сигналізації у декількох квартирах, додати туди кольорових домофонних панелей і обладнати під’їзд камерами відеоспостереження. Завдання зрозуміле і наші фахівці без зволікання приступили до вивчення об’єкта за встановленим у нашій компанії алгоритмом.

Етап №1 обстеження об’єкта

Експерти охоронної компанії «Альянс-безпека» виїжджають на об’єкт, визначають його вразливі місця і з’ясовують побажання у клієнта щодо функціонала. Ось, як зазвичай, відбувається технічне обстеження стану захищеності об’єкта.

Етап №2 комерційна пропозиція

Готуючи кошторисну документацію наші інженери намагаються запропонувати замовнику як мінімум 2-3 рішення поставленого ними завдання, що дозволить підібрати найоптимальніший варіант, що задовольняє клієнта як за ціною, так і за наданим функціоналом. Наприклад, наше бачення з монтажу та налаштування системи відеоспостереження в під’їзді мало наступний вигляд:

Необхідно: встановити дві камери відеоспостереження в під’їзді багатоквартирного будинку. Повинна бути можливість перегляду зображення через Інтернет за допомогою мобільного телефону. Доступ до запису має бути також і у сусідів.

Питання:

  • Місце встановлення камери (загальне для всіх мешканців або приміщення «тамбура» 2-3 квартир).

Рішення №1

Дешева IP-камера, зі слотом під SD-карту. Середня вартість від 1100 до 1800 гривень.

Дешева IP-камера
Низька вартість
Простота рішення
Простий демонтаж (за бажання її можуть дуже легко зняти або пошкодити)

Приклад: IP-відеокамера FOSCAM C1

Даний варіант хороший тим, що нема потреби докуповувати додаткове обладнання (відеореєстратор, жорсткий диск, POE, тощо). Однак категорично не рекомендуємо до установки в місцях, куди має доступ велика кількість людей (загальне приміщення для всіх мешканців).

Рішення №2

Звичайні камери, DVR і жорсткий диск.

Класичне рішення
Надійна, перевірена часом схема
Вартість обладнання не менше 7-8 тис. грн.
Необхідність зберігати у себе додаткове обладнання (DVR, жорсткий диск)

Класичне рішення, при якому запис відео йде за допомогою відеореєстратора і зберігається на зовнішньому жорсткому диску.

Рішення №3

IP-відеокамера з антивандальним корпусом.

IP-камера в захищеному корпусі
Багато моделей мають слот під карту пам'яті, можливо налаштувати зберігання запису в хмарі*
Ціна камери від нормального бренду (Dahua або Hikvision) стартує від 90-100 $

* зберігання в хмарі – платна послуга (в середньому, від 90 грн./ місяць), що надається спеціальними сервісами.

Виходячи з поставленого завдання, ціна реалізації подібного завдання з обладнанням, яке зможе прослужити не рік, а при належному догляді 5 і більше років, складе від 9 000 грн. (залежить від моделі камери, технічних і архітектурних особливостей об’єкта).

З системою СКУД ситуація була набагато складніше, бо замовники на момент нашого відвідування ще не визначилися, що саме їм потрібно. Тому і тут ми підготували 3 різних варіанти реалізації:

Кошториси на встановлення систем контролю та управління доступом

Добре, що в питанні вибору формату домашньої GSM сигналізації мешканці прийняли одностайне рішення інсталювати бездротовий варіант.

До речі, в нашій компанії існує можливість отримати попередній прорахунок онлайн – тобто без фізичного відвідування об’єкта експертом. Можна це зробити скориставшись калькулятором розрахунку вартості. При наявності схеми планування буде не зайвим відправити її також – дозволить скласти нашу online пропозицію з більшою точністю. Звертаємо вашу увагу, що подібні пропозиції є орієнтовними для розуміння зразкового порядку цифр. Точний кошторис можна скласти виключно при особистому візиті. На жаль, тільки особистий візит майстра дозволить врахувати всі можливі уразливості об’єкта, якими може спробувати скористатися злочинець.

Акумуляторні батареї для охоронної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу
Акумуляторні батареї для охоронної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу

Етап 3 інсталяція та підключення

Після узгодження остаточного варіанту кошторису й отримання підтвердження на початок робіт по установці охоронної сигналізації та інших систем безпеки, ми приступили до закупівлі обладнання та їх тестування (для виявлення можливого заводського браку не в процесі експлуатації клієнтами, а ще до монтажу). Після проведення всіх налагоджувальних робіт наша монтажна бригада виїде у зручний для клієнта час і підключить все обладнання.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Повідомте, будь ласка, чим ми можемо бути вам корисні. Для того, щоб зробити замовлення послуг у Києві або у будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар