Технічне обстеження стану захищеності об’єкта

Технічне обстеження стану захищеності об'єкта

Кожному монтажу охоронно-тривожної сигналізації передує попередній візит інженера ОПС на об’єкт для того, щоб провести технічне обстеження стану захищеності об’єкта, виявлення його вразливих місць. На підставі візуального огляду формується кошторис на встановлення засобів GSM ОС і, в окремих випадках, складається акт обстеження укріпленості об’єкта, який буде додано у вигляді доповнення до договору на надання послуг охорони. Про одну з таких заявок ми розповімо далі.

  • Заявка: #29284.
  • Дата: 07/01/2020.
  • Об’єкт: офісно-складські приміщення.
  • Адреса: м.Київ, Дарницький район.

На цілодобову моніторингову станцію ТОВ «Альянс-безпека» подзвонили з проханням здійснити оцінку укріпленості стану об’єкта будівлі, виявлення та аналіз вразливих місць прилеглої території та провести прорахунок вартості монтажу системи безпеки. Чергова пульта передала отриману інформацію в монтажний відділ, і за вказаною адресою виїхав наш фахівець. Не рідкісні випадки, коли ми здійснюємо обстеження вже раніше змонтованої системи в рамках аудиту. При даному сценарії об’єкт вже здано під охорону, але замовник хоче отримати експертний висновок щодо якості монтажних робіт і / або мати повноцінний паспорт безпеки об’єкту, що охороняється.

Вікна першого поверху без решіток, сигналізації та антивандальної плівки - ласий шматочок для злодія
Вікна першого поверху без решіток, сигналізації та антивандальної плівки – ласий шматочок для злодія

По прибуттю на об’єкт технік вислухав побажання замовника і перелік завдань, які має вирішувати майбутня система безпеки об’єкта. Крім цього був узгоджений принцип роботи системи (бездротова, дротова). Клієнт віддав перевагу кабельній системі, вважаючи даний підхід більш надійним.

Отримана в ході знайомства зі вказаною нерухомістю інформація була передана в кошторисний відділ для проєктування системи, здатної протистояти спробам незаконного проникнення злочинців. Крім цього був розроблений акт, де ми вказали існуючі архітектурно-технічні недоліки приміщень, якими можуть скористатися грабіжники при спробі пограбування приміщення.

Приклад подібного документа: Зразок акта.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Замовити послугу

Хочете замовити безкоштовний виїзд фахівця для прорахунку вартості монтажних послуг? Для того, щоб зробити замовлення послуг у Києві або у будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар