Відновлення системи відеоспостереження

Відновлення системи відеоспостереження

Зовсім нерідкі ситуації, коли встановлену систему безпеки (охоронна сигналізація, СКУД і/або відеоспостереження) якийсь час не використовують, а після певного часу вимушеного простою вже не в змозі знову запустити. Про виправлення подібної проблеми, де ми займалися відновленням встановленої раніше системи відеоспостереження об’єкта, розповімо далі в цьому матеріалі.

  • Заявка: #32661
  • Дата: 14/05/2021
  • Об’єкт: офісні приміщення та прилегла до них територія.
  • Адреса: м.Київ, Оболонський район.

Суть проблеми

Всередині офісу і на його фасадній частині два роки тому було встановлено комплекс з восьми камер відеоспостереження (шість зовнішніх і дві внутрішні). Встановлення було проведено не нами, а іншою монтажною організацією. Ще один важливий нюанс – інсталяція проводилася на замовлення попереднього орендаря з яким наразі жодного зв’язку немає. Отже, ніяких доступів (логін і пароль адміністратора) до відеореєстратора поточний орендар не має.

Клієнта бентежило те, що техніка «безглуздо висить» замість того, щоб приносити реальну користь підвищуючи безпеку співробітників і збільшуючи захищеність їх майна (як всередині офісу, так і за його межами, скажімо, на стоянці). У своєму прагненні замовник абсолютно правий, бо переоцінити користь наявності подібного рішення, особливо для структур, де присутнє безпосереднє спілкування з клієнтами, — просто неможливо. Тим більше, що все вже куплено і встановлено.

Рішення

Будь ця система простіше, скажімо, IP-камери зі слотами під карти пам’яті та збереженням записів в хмарі, то рішення подібних труднощів було дуже простим:

  1. Інженер виїжджає на об’єкт і скидає камери до заводських налаштувань. Найчастіше це робиться затисненням спеціальної кнопки на самому пристрої;
  2. Встановлення офіційного додатка на пристрій замовника (смартфон, планшет або комп’ютер);
  3. Настройка.

На жаль, це не той випадок, а класичний варіант архітектури системи через відеореєстратор, жорсткий диск і виділений під управління системою комп’ютер.

Був тут ще момент везіння – вірогідність того, що монтажна компанія могла залишити стандартний пароль на DVR, який встановлює виробник. Найчастіше це щось на кшталт “1111”. На жаль нам не пощастило, і жоден з них не підійшов.

Відновлення системи відеоспостереженняЩо робити?

Варіантів в подібній ситуації небагато. Точніше, він всього один – знімати DVR і везти його до виробника для скидання до заводських налаштувань. Треба сказати, послуга платна і її вартість починається від 10$. Якщо це обладнання серйозного бренду на зразок Dahua або Hikvision, то самостійно без них цього не зробити. Зрозуміло, як і скрізь є “сірі методи”, проте вони пов’язані з ризиком перетворити дорогу техніку в купу брухту.

Як результат – клієнт погодився на процедуру скидання до заводських налаштувань. Більш того, ми взяли цей об’єкт під наше спостереження і тепер щомісяця будемо здійснювати планове обслуговування всіх елементів, тож система прослужить ще не один рік.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар