Перевірка несення служби

Перевірка несення служби

Що найскладніше для охоронної компанії в питанні надання послуг фізичної (живої) охорони? Найбільша складність в даному типі охорони те, що специфіка передбачає виконання левової частки роботи живою людиною, що підвладна горезвісному «людському фактору» і може щось зробити не так, невчасно або й зовсім не виконати. Зовсім не рідкісними є випадки, коли люди йдуть в охорону, розраховуючи на те, що на посту вони зможуть спокійно спати та при цьому отримувати зарплату: охоронець спить, а зміна йде. Саме для виявлення фактів неякісного виконання взятих на себе зобов’язань і здійснюється перевірка несення служби.

Підбір кадрів

У посадових інструкціях нашої компанії чітко прописані обов’язки співробітника, вартового на посту. Для кожного об’єкта та місця, де несуть службу наші інспектори безпеки, розробляється індивідуальний звід правил і обов’язків, виходячи зі специфіки об’єкта і завдань, які ставить перед нами клієнт. Будь-яке відхилення від затверджених правил або недобросовісне ставлення до роботи є неприпустимим. Про все це ми розмовляємо з претендентом задовго до його першого робочого дня.

Потім ми зв’язуємося з його колишніми роботодавцями та наводимо про нього довідки, дізнаємося чи були до нього які-небудь претензії. Як правило, ми зустрічаємося з 2-3 колишніми керівниками і лише після цього можемо зробити якісь попередні висновки. Якщо на минулих місцях роботи співробітник зарекомендував себе позитивно, а при особистій зустрічі нас нічого в його зовнішності та поведінці не збентежило, то ми пропонуємо людині відвідати об’єкт, на якому ми хотіли б запропонувати їй роботу.

Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Задати запитання

Ми ставимося з повагою не тільки до клієнта, але і до всіх наших співробітників. Саме тому, ще на етапі обговорення працевлаштування в нашій компанії, працівнику показується майбутнє місце несення служби, розповідаються всі складнощі та особливості, які можуть зустрітися йому в роботі. Робиться це для того, щоб людина на 100% усвідомлювала реальні умови роботи й чітко могла зрозуміти, чи цікаво це їй та чи зможе вона якісно виконувати взяті на себе зобов'язання з охорони майна замовника.

Контроль якості

Абсолютно всі послуги, які надає охоронна компанія “Альянс-безпека”, проходять додатковий контроль. Наприклад:

  1. Все обладнання перед встановленням на об’єкті проходить серію тестів для виявлення несправностей;
  2. Практикується проведення тестових виїздів груп затримання для калібрування показників швидкості прибуття і поліпшення маршруту.

Послуга фізичної охорони не стала в цьому питанні винятком: тут ми також проводимо перевірки (позапланові, нічні, приховані, негласні, симуляцію конфліктних ситуацій на об’єкті, тощо). Завдяки подібній перевірці постів охорони відбувається наступний етап відсіювання невідповідних для роботи в нашій команді співробітників. На жаль, попри копітку роботу з кадровим складом, подібні випадки не рідкісні в нашій практиці. Але якщо ніяких порушень з боку особового складу не спостерігається, то в книгу або журнал перевірок несення служби просто вноситься інформація, що ніяких недоліків виявлено не було.

Лише один з чотирьох співробітників зробив для себе правильні висновки і продовжив працювати у нас
Лише один з чотирьох співробітників зробив для себе правильні висновки та продовжив працювати у нас

Інша справа – недотримання інструкцій. Якщо спійманий на гарячому при всьому своєму проступку нічого не пропустив (крадіжку, проникнення), то при першому виявленому факті виноситься попередження і людина береться на підвищений контроль. При виявленні рецидиву ми з порушником прощаємося – нам такі співробітники не підходять.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар