Переключення охоронної сигналізації

Переключення охоронної сигналізації

Сучасний ринок послуг особливо хороший тим, що дає споживачеві можливість вибору. Якщо чимось не влаштовує поточний виконавець, то завжди є можливість розглянути інші пропозиції. Благо, що в більшості сфер боротьбу за клієнтську увагу здійснюють сотні різних організацій. Власне, в продовження цієї думки, ми хотіли б розповісти про виконану заявку на переключення охоронної сигналізації під спостереження цілодобовим моніторинговим центром компанії «Альянс-безпека».

  • Заявка: #30614.
  • Дата: 17/08/2020.
  • Об’єкт: офісне приміщення.
  • Адреса: м.Київ, Дніпровський район.

Неякісні охоронні послуги

Наш ПЦО (пульт централізованої охорони) отримав заявку з проханням в найкоротший термін забезпечити захист офісного приміщення. Особливість клієнтського приміщення полягає в тому, що там вже є встановлена і до недавнього часу функціонуюча охоронна система. Але днями у власника стався конфлікт з представниками тієї охоронної компанії. Якщо узагальнено, то «де-юре» система хоч і була, але «де-факто» вона не працювала. Тож представник власника, забувши по поверненню на робоче місце після вихідних зняти об’єкт з охорони, дуже здивувався тому, що йому не надійшов дзвінок з пульта спостереження. Окрім того, на хибне спрацювання не прибула група швидкого реагування. Найімовірніше, що при встановленні охоронної системи було допущено помилки, тому сигнал просто не доходив на пульт. Повторна, вже свідома перевірка дій охорони, підтвердили страшну здогадку.

Спробувавши розібратися в даній ситуації і отримати відповідь на питання «чому він по суті платить за повітря останні два роки і що було б, якщо його пограбували» натрапив на агресію. Не знайшовши розуміння у виконавця він одразу відправив лист, що повідомляє недобросовісному виконавцю про те, що він більше в їх послугах не потребує.

Роботу системи безпеки в офісі успішно відновлено
Роботу системи безпеки в офісі успішно відновлено

Хід виконання заявки

Уточнивши в телефонному режимі деталі, наші інженери виїхали на об’єкт, перевірили працездатність обладнання та усунули всі дефекти (обрив кабелю у датчика відкриття вхідних дверей і коректно під’єднати стаціонарну кнопку тривожної сигналізації).

По завершенню пусконалагоджувальних робіт було здійснено постановку об’єкта під охорону і почерговий прохід по всіх шлейфах для перевірки правильності проходження сигналу. Більше недоліків в роботі обладнання виявлено не було. Так само на об’єкт був висланий найближчий наряд затримання для обстеження об’єкта і виявлення найоптимальнішого маршруту для прибуття на випадок реального спрацьовування засобів GSM ОС. Всі зазначені вище роботи були надані безкоштовно.

Ініційована нами, в ніч з 18 на 19 серпня, перевірка швидкості прибуття наряду зафіксувала цілком гідний показник: трохи більше 4 хвилин з моменту отримання сигналу «Тривога».

Клієнт залишився задоволений оперативному переходу об’єкта під спостереження нашою охоронною компанією, а також повнотою і якістю надаваних нашим підприємством послуг.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Замовити послугу

Не влаштовує поточна охоронна компанія і ви шукаєте більш надійного виконавця? Готові підключити в максимально короткий термін ваш об'єкт до нас на пульт! Працюємо з Оріон (Тірас), Lun (Лунь), Ajax (Аякс) та охоронним обладнанням інших виробників.
Для того, щоб зробити замовлення на безкоштовний перехід під наше спостереження в Києві або в будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар